Vladimir 518 odtajňuje první detaily o nové desce

Autor: redbull.cz/518 v 25/04/2017

Třetí úhel magického BiggBoss oka dostává konkrétní rozměr – album se bude jmenovat ULTRA! ULTRA!.

Leitmotivem nového alba je slogan “žádný ambice, souboj, žárlivost, jen radost”, který reprezentuje fakt, že album bylo složené, napsané a natočené bez sebemenšího kompromisu, s pocitem absolutní tvůrčí svobody, což je jeho základní energie.

ULTRA! ULTRA! je hodně tvrdé, nekompromisní, eklektické, v mnoha ohledech jednoduché a rozhodně se nesnaží být intelektuální.

Vladimir 518 napsal všechny svoje sólové desky u moře a není to náhoda. Dělá to naprosto cíleně, protože díky prostředí se nekonfrontuje s ničím jiným než s horizontem a s hudbou, kterou má ve sluchátkách. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Album Ultra! Ultra! vzniklo celé během jeho pobytu na Zanzibaru, kde byl sbírat materiál na připravovanou knihu. Není o vztahu ke scéně nebo o nějakém soupeření, ale jen o energii a návratu k prapůvodním principům, což je přesně onen meziřádkový otisk Zanzibaru

Hudební složka desky i samotné nahrávání probíhalo opět ve studiu Star Works ve výkonné produkci Mike Trafika.

Mezi hosty se objeví Orion, Separ, Logic, slovenská zpěvačka Katarzia, Hugo Toxxx, James Cole, Pil C nebo Albert Černý, frontman indie popových Lake Malawi.

Stejně jako u předchozích alb Gorila vs. Architekt a Idiot, i tentokrát bude vydání novinky doprovázet celá řada aktivit, jako třeba guerilla promotion, kdy se na Nuselském mostě objevil laserový mapping, speciální merchandise, atd.

elease street party proběhne 25. května před holešovickým klubem Neone v hodně uvolněné atmosféře s venkovním grilem a poslechem alba, které zde bude poprvé ke koupi na fyzickém nosiči.

Čtyři velké křty:

  • Praha – 2. 6. Roxy
  • Brno – 9. 6. Fléda
  • Bratislava – 22.6., Nu Spirit Club
  • Ostrava – 23.6., Hlubina
SDÍLEJ

DALŠÍ ČLÁNKY