Nejlepší klip Žebřík 2015: PSH "Já to říkal"

Autor: redbull.cz/518 v 13/03/2015

PSH mají za klip "Já to říkal" cenu Žebřík 2015! Sleduj krátký rozhovor přímo z Plzně.

Klasická sestava Vladimir 518, Orion a Mike T opět společně ve studiu i před kamerou. PSH se v létě 2014 vrátili s klipem a zasadili nekompromisní rapový i vizuální direkt.

Klip měl exkluzivní on-line premiéru na redbull.cz/premiery

Vychutnej si prvotřídní pražskou školu servírovanou na skvělém vizuálním podnose od Víta Hradila a níže si přečti krátký aktuální rozhovor o vítězství v anketě Žebřík 2015, ve které kultovní pražská kapela získala cenu za nejlepší videoklip.

Čau, gratulujeme k úspěchu! K jaké historické události tento triumf přirovnáváte?:)

Díky moc, jsme samozřejmě rádi, že se nám povedl udělat v podstatě singl roku s nejlepším videem, což není úplně lehký. U PSH je jakýkoli krok zkoumaný ze všech stran a s maximální "pečlivostí", takže z tohohle pohledu se nám ten krok opravdu povedl. Co se vyhrávání cen týká, vnímáme Žebřík jako relevantní, a o to více si ceny vážíme.

Máte pro své fans, kteří vám poslali hlas, nějaký vzkaz?

Primárně to vnímáme jako informaci od fanoušků ve smyslu: "Chceme PSH a baví nás, co děláte". Opačným směrem děkujeme!:)

Klip "Já to říkal" měl premiéru v létě 2014, ale dodnes nevíme, jak je to s návratem PSH. Chystají PSH desku?

S PSH koncertujeme, a to jak s livebandem, tak v klasický sestavě v maximální možný míře. S cestou do studia to je trochu na dýl. Máme rozdělaný solo projekty, jako je Bigg Boss LP, Deska 518/Toxxx nebo jiný, ale máme v plánu udělat před létem další singl. Pak uvidíme...:)

Na podzim jste jeli společně s Prago Union tour na Red Bull Tour Busu. Ve kterém městě vám to 100% sedlo a co byste na podzimním turné nejvíc vypíchli?

Podzim byl naprosto skvělej, protáhli jsme si tou Tour léto o měsíc. Bylo
to fakt skvělý. Shodneme se na tom, že koncerty v Plzni nebo Budějicích pro 5000 lidí byly highlightem.

Super. Ještě děkovačky a S/O na závěr?

Zdravíme všechny PSH / Bigg Boss fans. Nastražte uši a zaostřete zrak. Rok 2015 bude velkej. Vidíme se na koncertech!

SDÍLEJ

DALŠÍ ČLÁNKY